اخبارجهان

4194 بیمار کرونا در بیست و چهار ساعت گذشته در هند فوت کردند

دهلی جدید/ هندوستان تایمز/1 جوزا/باختر

4194 بیمار کرونا در بیست و چهار ساعت گذشته در هند فوت کردند که با ثبت این تعداد شمار تلفات کووید19 به 295 هزارو 525 تن افزایش یافت.

آژانس باختر به نقل از هندوستان تایمز خبر داد که در بیست و چهار ساعت گذشته  257 هزار و 299 مورد جدید ویروس کرونا در هند ثبت شد که با ثبت این تعداد شمار مصابان ویروس کرونا در آن کشور به 26 میلیون و 289 هزار و 290 تن رسیده است.

همچنان چندین هزار تن از مبتلایان به کووید۱۹ در هند به یک عفونت قارچی تهاجمی و کشنده مبتلا شده‌اند که باعث شده است بحران سلامت در این کشور پیچیده‌تر از گذشته شود ومقامات هنوزهم  نگران آخرین اپیدمی قارچ سیاه ، یک عفونت قارچی تهدید کننده زندگی استند که به کسانی که سیستم ایمنی ضعیف دارند، حمله می کند.

شهرهای بزرگی مانند بمبی و دهلی جدید در روزهای اخیر شاهد نشانه هایی از پیشرفت در جلوگیری از ابتلا بوده اند. اما نگرانی روزافزون در مورد شهرهای کوچکتر و مناطق روستایی که ویروس سرایت کرده است، وجود دارد.

در بیست و چهار ساعت گذشته 2260 تن در دهلی جدید به ویروس کرونا مبتلا شدند و در بیست و چهار ساعت گذشته 182 بیمار کرونا در پایتخت هند فوت کردند.فریده بابک

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا