اخبارفرهنگ

رئیس اطلاعات وفرهنگ سمنگان با مسئوول بخش سیاسی یوناما مقیم مزار شریف دیدارکرد

ایبک، 5اسد، باختر
رئیس اطلاعات وفرهنگ سمنگان امروزدر دفتر کاراش با خانم سوکی مسئوول بخش سیاسی دفتر یوناما مقیم مزار شریف دیدار کرد.
به گزارش خبرنگارآژانس باختر؛ در این ملاقات خانم سوکی مسئوول بخش سیاسی دفتر یوناما مقیم مزار شریف، هدف سفرش به ولایت سمنگان را دیداربا رهبری سمنگان، بازدید از بخش های فرهنگی ، اجتماعی، اقتصادی ، تطبیق پروژه های کار در مقابل غذا، چگونگی فعالیت موسسات ملی وبین المللی در سمنگان ومشکلات مردم آن ولایت عنوان کرد.
درهمین حال مولوی فیروزالدین منیب رئیس اطلاعات وفرهنگ سمنگان گفت که امنیت در مرکز و ولسوالی های سمنگان تامین است وهیچ مشکل امنیتی و جود ندارد.
منیب گفت که یک مرکز داعش دراین اوخر به منظور مختل کردن امنیت شهر ایبک دست به حملات تخریبی زدند که توسط نیرو های امارت اسلامی سرکوب شدند .
رئیس اطلاعات وفرهنگ سمنگان افزود که در سمنگان تمامی ادارات دولتی فعال است و زنانی که در ادارات دولتی سابق کار می کردند وهمین اکنون نیز در ادارات دولتی کار می کنند ومعاش کار مندان ادارات دولتی به شمول معلمین نیزپرداخت شده است .
موصوف گفت که موسسات خیریه که در بخش کمک رسانی درآن ولایت کار می کنند به گونۀ عادی به فعالیت خویش ادامه داده وادارات دولتی به منظور تطبیق برنامه های کمک رسانی با آنان همکار می باشند .
رئیس اطلاعات فرهنگ سمنگان افزود: با تاسف تعدادی از رسانه ها واقعیت های جامعه را نشر نمی کنند ودر ولایت سمنگان تمام رسانه ها فعالیت دارند وموسسات که در بخش زنان وجوانان فعالیت می کنند آزادانه در بخش آموزش ، صحت و زراعت کار می کنند وبرنامه های شان را مطابق به پلان دست داشته تطبیق می کنند.
حمیدی

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا