سیاستاخبارجامعهTOP

کارشناسان و مبصران: می‌خواهیم در خصوص همکاری با امارت اسلامی اقداماتی را انجام دهیم

 

کابل، ۱۴ جدی، باختر

شماری از کارشناسان و مبصران گفتند که آنان می‌خواهند در همکاری با شخصیت‌های مردمی و صاحب نظران، اقداماتی را در خصوص همکاری با امارت اسلامی انجام دهند.

دفتر مطبوعاتی معاونیت سیاسی ریاست الوزرا، در خبرنامه‌یی نوشته است که مولوی عبدالکبیر معاون سیاسی ریاست الوزرا با شماری از مبصران و کارشناسان دیدار کرد.

حمیدالله هوتک و معین گل څمکنی به نماینده‌گی از آنان گفتند که می‌خواهند در همکاری با شخصیت‌های مردمی و صاحب نظران که اراده همکاری با حکومت را دارند، به گونه منسجم اقداماتی را در خصوص همکاری با امارت اسلامی انجام دهند.

آنان گفتند که با بسیاری از افغانان خارج از کشور که مایل به همکاری با حکومت و سرمایه گذاری در افغانستان هستند، در ارتباط‌ اند و همچنان طرح‌های همکاری‌های شان را با معاون سیاسی ریاست الوزرا شریک کردند.

مولوی عبدالکبیر، معاون سیاسی ریاست الوزرا نیز گفته است که تقویت نظام در کنار مسوولان، نیازمند به همکاری مردم است و امارت اسلامی در این زمینه تلاش‌های مردم را تحسین می‌کند.

معاون سیاسی ریاست الوزرا هم‌چنان انتقاد مثبت و راه حل‌های پیشنهادی را برای تغییر ضروری دانست و افزود که حکومت با جبین گشاده به انتقادات سالم گوش می‌دهد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا