اخبارفرهنگTOPجامعه

پس از انجام موفقانه مناسک حج، نشستی تحت ریاست سرپرست وزارت ارشاد، حج و اوقاف در مکه مکرمه برگزار شد

کابل2 سرطان باختر
شیخ الحدیث سرمحقق قضاوتپوه دکتور مفتی نورمحمد ثاقب سرپرست وزارت ارشاد، حج و اوقاف و رییس عمومی بعثه حج افغانستان در عربستان سعودی پس از اتمام موفقانه ادای مناسک حج، جلسه ای را با حضور رییس و اعضای کنسولگری حج، مسئولین کمیته های کاری، روسای ریاست های مرکزی و ولایتی در دفتر جلسات بعثه حج افغانستان در مکه مکرمه برگزار نمودند.
دفتر مطبوعاتی وزارت ارشاد حج و اوقاف امروز با نشر این خبر گفته است: در این نشست سرپرست وزارت ارشاد، حج و اوقاف، افزود: جای مسرت است که از اثر زحمات خالصانه شما مسئولین و کارمندان بود که مناسک حج موفقانه اختتام یافت و جا دارد که از شما قدردانی و تشکری نمایم.
دکتور ثاقب در ادامه روی جوانب مختلف پروسه حج روشنی انداخت و بعد از استماع گزارش های انجام شده مسئولین کمیته های کاری از آنها خواست برای تقویت نقاط قوت بیشتر توجه صورت گیرد و به مشکلات و معضلات موجود رسیدگی گردد.
موصوف هدایت سپرد تا مشکلات موجود با وزارت حج و عمره و مؤسسات خدماتی عربستان سعودی در میان گذاشته شود تا در حج سال آینده مورد توجه قرار گیرند.
سرپرست وزارت ارشاد، حج و اوقاف درباره پروسه انتقال حجاج و بازگشت مصئون آنها به کشور نیز صحبت نموده و در این مورد تمام مسئولین کمیته های کاری از آمادگی شان اطمینان داده تعهد سپردند که با تمام توان برای موفقیت این روند تلاش می نمایند.
در پایان در رابطه به ایجاد تسهیلات بیشتر و ارایه خدمات بهتر برای حج سال آینده بحث و تبادل نظر گردید.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا