اخبارسیاستاقتصادTOP

وزارت صنعت و تجارت با ۱۱موسسه تفاهمنامه امضا کرد

کابل، ۱۵ قوس، باختر
نورالدین عزیزی سرپرست وزارت صنعت و تجارت با ۱۱موسسه تفاهمنامه هایی همکاری را با روسای موسسات امضا کرد.
دفتر مطبوعاتی وزارت صعنت و تجارت با ارسال خبرنامه یی به آژانس باختر نگاشته است‌:‌‌ که این تفاهمنامه ها به ارزش حدود ۷ میلیون دالر در ۱۵ولایت کشور در بخشهای خدمات مهارتی و مسلکی برای حمایت از خانواده اسیب پذیز، حمایت از متشبثین کوچک و دسترسی به مواد خام، حمایت سرمایه گذاری های کوچک و انکشاف تجارتی از طریق تیلیفون، توانمند ساختن جوانان آسیب پذیر از طریق حمایت از زندگی پایدار، توانمند سازی خانواده های فقیر و نیازمند از طریق ارائه مشاغل در مقیاس کوچک و فرصت کاری تجاری، برنامه حرفوی صنایع دستی برای بانوان، رشد تجارت های کوچک با ایجاد کارگاه های گلیم بافی امضا شد.
سرپرست وزارت صنعت و تجارت درحاشیه امضای این تفاهمنامه ها از روسای موسسات جهت فعالیت و نقش آنها در آبادانی کشور اظهار قدردانی افزود: امارت اسلامی جهت تسهیل برای سرمایه گذاران و موسسات برنامه‌های جامع داشته و از آن حمایت می‌کند.
سرپرست وزارت صنعت و تجارت همچنان از آنها خواست تا در آموزش و ایجاد اشتغال برای مهاجرینی که تازه به کشور عودت نموده‌اند اولویت دهند.
در ادامه شماری از نمایندگان موسسات از همکاری همه جانبه وزارت صنعت و تجارت اظهار سپاس نموده،تاکید کردند که تمام موسسات متعهد به همکاری با دولت بوده و در شکوفایی و آبادنی کشور تلاش می‌ورزند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا