سیاستاخبارجامعهTOP

والی بامیان با رییس جدید دفتر اوچا پیرامون کمک‌های بشری و نیازمندی‌های باشنده‌گان این ولایت صحبت کرد

 

بامیان ۲۳ جوزا باختر

مولوی عبدالله سرحدی، والی بامیان در دیدار با رییس جدید دفتر اوچا در این ولایت، پیرامون کمک‌های بشری و نیازمندی‌های باشنده‌گان این ولایت صحبت کرده است.

در این دیدار، خانم میرنا آهو، رییس جدید دفتر هماهنگی کمک‌های بشر دوستانه سازمان ملل متحد (اوچا) ضمن قدر دانی از توجه و همکاری مقام ولایت بامیان، گفت که دفتر اوچا تلاش می‌کند تا کمک‌های بشری برای آسیب‌دیده‌گان سیلاب‌ها و باشنده‌گان نیازمند بامیان، در هماهنگی و مشوره رهبری اداره محلی بامیان توزیع شود.

خانم میرنا آهو هم‌چنان از ادامه کمک‌های بشری در مرکز و ولسوالی‌های بامیان خبر داد و افزود که دفتر اوچا متعهد و مصمم است تا در جهت رفع نیازمندی‌های باشنده‌گان این ولایت، پروژه‌های مفیدی را روی دست گیرد.

مولوی عبدالله سرحدی، والی بامیان نیز در این دیدار از فعالیت‌ها و خدمات دفتر اوچا در زون بامیان ابراز خرسندی کرد و گفت که با تامین بودن امنیت سرتاسری در کشور، زمینه بهتر برای فعالیت موسسات فراهم شده است.

مولوی سرحدی هم‌چنان خواستار توزیع کمک‌های بشری به نیازمندان در این ولایت و ترمیم و بازسازی مسیر سرک‌های ولسوالی‌های بامیان و به ویژه مسیر سرک دره شکاری که از اثر سرازیر شدن سیلاب‌ها تخریب شده، شده است.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا