اخبارجامعه

هزاران نسخه از پیام تبریکی عالیقدر امیرالمؤمنین حفظه الله تعالی به مناسبت فرا رسیدن عید سعید اضحی در بامیان توزیع شد

 

بامیان ۲۶ جوزا باختر

هزاران نسخه از پیام‌ تبریکی عالیقدر امیرالمؤمنین شیخ القرآن و الحدیث مولوی هبة الله آخندزاده حفظه الله تعالی به مناسب عید سعید اضحی برای باشنده‌گان بامیان توزیع شد.

نسخه‌های این پیام از سوی مسوولان ریاست اطلاعات و فرهنگ این ولایت طی دو روز به باشنده‌گان تمام ولسوالی‌های و شهر بامیان توزیع شده است.

مولوی صفی‌الله رائد، رییس اطلاعات و فرهنگ بامیان به خبرنگار آژانس اطلاعاتی باختر گفت که پیام‌ عالیقدر امیرالمومنین حفظه الله حاوی مطالب مهم، ارزشمند و درخور توجه است و باید به دسترس همه‌ی مردم قرار گیرد و ریاست اطلاعات و فرهنگ بامیان نسخه‌های از این پیام را به باشنده‌گان بامیان در سطح تمام ولسوالی‌ها و در مساجد، ادارات دولتی، ارگان‌های نظامی، بازار بامیان توزیع کرده است.

در همین حال، باشندگان بامیان که با شوق و علاقه فراوان نسخه‌های این پیام‌ را دریافت کردند، گفتند که پیام‌های عالیقدر امیرالمؤمنین حفظه الله تعالی حاوی پیام‌های امید بخش و مهم است.

گفتنی است که پیام تبریکی عالیقدر امیرالمؤمنین حفظه الله تعالی به مناسبت فرا رسیدن عید سعید اضحی، حاوی مطالب و موضوعات مهم در مورد تطبیق شریعت مقدس دین مبین اسلام در کشور،  تحکیم وحدت و برادری، مصؤن بودن ملکیت‌های عامه و سرمایه‌های ملی کشور، تأمین حقوق شرعی شهروندان و تعهد امارت اسلامی افغانستان نسبت حقوق یتیمان، بیوه زنان، معلولین و فقرا و کمک با آنان، بازسازی و رشد اقتصادی کشور، موضوع سیلاب‌های اخیر در کشور و عودت‌کننده‌گان و هم‌چنان حملات و مظالم اسرائیل در غزه و سایر مناطق فلسطین بر فلسطینیان است.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا