اخبارجامعهTOP

هزاران نسخه از پیام تبریکی عالیقدر امیرالمؤمنین حفظه الله تعالی به مناسبت فرا رسیدن عید سعید اضحی در غزنی توزیع شد

 

غزنی ۲۶ جوزا باختر

هزاران نسخه از پیام‌ تبریکی عالیقدر امیرالمؤمنین شیخ القرآن و الحدیث مولوی هبة الله آخندزاده حفظه الله تعالی به مناسبت عید سعید اضحی برای باشنده‌گان ولایت غزنی توزیع شد.

این نسخه‌ها از سوی مسوولان ریاست اطلاعات و فرهنگ این ولایت به شماری زیادی از باشنده‌گان تمام ولسوالی‌ها و مرکز غزنی توزیع شده است.

مولوی دور محمد فدائی، سر پرست ریاست اطلاعات و فرهنگ این ولایت گفت که این ریاست هفت هزار نسخه از پیام تبریکی عالیقدر امیرالمؤمنین حفظه الله تعالی به مناسبت فرا رسیدن عید سعید اضحی را که به زبان های دری و پشتو به چاپ رسیده بود به باشنده‌گان این ولایت توزیع کرده‌ و تلاش می‌کند تا تمامی باشنده‌گان غور از این پیام آگاهی حاصل کنند.

مولوی فدائی افزود که شماری از نسخه‌های این پیام در تمامی مساجد شهر توزیع و شماری دیگری آن به ولسوالی‌های غزنی فرستاده شده است. 

گفتنی است که پیام تبریکی عالیقدر امیرالمؤمنین حفظه الله تعالی به مناسبت فرا رسیدن عید سعید اضحی، حاوی مطالب و موضوعات مهم در مورد تطبیق شریعت مقدس دین مبین اسلام در کشور،  تحکیم وحدت و برادری، مصؤن بودن ملکیت‌های عامه و سرمایه‌های ملی کشور، تأمین حقوق شرعی شهروندان و تعهد امارت اسلامی افغانستان نسبت حقوق یتیمان، بیوه زنان، معلولین و فقرا و کمک با آنان، بازسازی و رشد اقتصادی کشور، موضوع سیلاب‌های اخیر در کشور و عودت‌کننده‌گان و هم‌چنان حملات و مظالم اسرائیل در غزه و سایر مناطق فلسطین بر فلسطینیان است.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا