اخبارجامعه

نزدیک به دو تُن مواد مخدر در نیمروز از بین برده شد

 

زرنج، 8 جوزا باختر

نزدیک به دو تُن مواد مخدر، امروز در حضور داشت شیخ محمد قاسم “خالد”، والی نیمروز، از بین برده شد.

به گزارش آژانس باختر؛ والی نیمروز در برنامه حریق و ازبین بردن این مواد، درسخنانش گفت: اداره محلی این ولایت در امر مبارزه علیه مواد مخدر مصمم است و جهت تطبیق فرمان اميرالمؤمنين حفظه‌الله در رابطه به کشت، خرید و فروش مواد مخدر، تلاش می کند.

وی گفت در نتیجه سعی و تلاش منسوبان امنیتی این ولایت، نزدیک به ۲ تن موادمخدر در نیمروز کشف و مجرمین به اساس حکم محکمه زندانی شده اند.

همچنان عبدالواسع “ریحان”، مسوول مبارزه با مواد مخدر قومندانی امنیه نیمروز، خاطر نشان کرد: مقدار یک هزار و ۸۸۸ کیلو گرام مواد مخدر شامل شیشه، هیروین، تریاک، چرس، ایف، تابلیت های کا و ترامادول و همچنان ۵ هزار و ۱۹۰ لیتر تیزاب که طی ۶ ماه گذشته در نتیجه عملیات ‌های کشفی و در محل های تلاشی این ولایت کشف و ضبط شده بود، با حضور رهبری مقام ولایت حریق و از بین برده شد.

 به همین ترتیب شیخ عبدالخالق  “محمدی”، رییس محکمه مرافعه این ولایت، در صحبت هایش گفت: به اساس فرمان عالیقدر امیرالمؤمنین و فیصله محکمه شهری، اضافه از ۱۵۰ تن در پیوند به مواد مخدر متذکور گرفتار و زندانی شده اند.

وی افزود که به اساس حکم عالیقدرامیرالمؤمنین، کشت، تولید و فروش مواد مخدر در سراسر کشور ممنوع است و از تمام مردم این ولایت خواست که از کشت و فروش مواد مخدر جداً خود داری کنند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا