سیاستاخبارجامعهTOP

مولوی عبدالکبیر: پالیسی امارت اسلامی افغانستان به بازسازی و خدمت به افغانان استوار است

 

کابل ۸ جوزا باختر

معاون سیاسی ریاست الوزرا در دیدار با شماری از علما و بزرگان قومی ولسوالی جبل السراج پروان، گفت که پالیسی امارت اسلامی افغانستان به بازسازی و خدمت به افغانان استوار است.

ارگ در خبرنامه‌ی نوشته است که مولوی عبدالکبیر، معاون سیاسی ریاست الوزرا با شماری از علما و بزرگان قومی ولسوالی جبل السراج پروان، در قصر سپیدار دیدار کرده است.

در این دیدار، این علما و بزرگان قومی با اشاره به امنیت مطمئن مناطق‌شان، گفتند که با آمدن نظام اسلامی، باشنده‌گان پروان از زورمندان و غاصبین رهایی یافته اند و به نام‌های مختلف مورد آزار و اذیت قرار نمی‌گیرند.

 آنان حمایت شانرا را از نظام اسلامی ابراز داشتند و افزودند که آماده همکاری همه جانبه با امارت اسلامی افغانستان برای بقای نظام هستند و نمی‌خواهند افغانستان یکبار دیگر به میدان جنگ مبدل شود.

همچنان علما و بزرگان قومی ولسوالی جبل‌السراج پروان پیشنهادات شان در مورد مسجد جامع در آن ولسوالی و مشکلات شماری از دکانداران در آن ولسوالی را با معاون سیاسی ریاست الوزرا در میان گذاشتند.

 مولوی عبدالکبیر، معاون سیاسی ریاست الوزرا نیز در این دیدار، گفت که علما، بزرگان قومی و مردم عام برای امارت اسلامی ارزش خاص دارند و دروازه ادارات مسوول به روی آنان باز است.

 مولوی عبدالکبیر افزود که پس از دوره جهاد، پالیسی امارت اسلامی افغانستان به بازسازی و خدمت به افغانان استوار است و مسوولان تلاش می‌کنند که از عواید داخلی مشکلات مردم را حل کنند.

 معاون سیاسی ریاست الوزرا هم‌چنان بیان داشت که به پیشنهادات باشنده‌گان ولسوالی جبل السراج پروان، غور صورت می گیرد و تمام مسوولان مربوطه در زمینه حل آن اقدام خواهند کرد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا