سیاستاخبارجامعهTOP

مولوی عبدالکبیر معاون سیاسی ریاست الوزراء با شماری از علمای اهل تشیع و بزرگان قوم دادوخبل ولایت لوگر دیدار کرد

کابل اول حوت باختر
مولوی عبدالکبیر ،معاون سیاسی ریاست الوزرا امروز با شماری از بزرگان و علمای اهل تشیع و بزرگان قوم دادوخیل ولایت لوگر به گونه جداگانه دیدار کرد.
دفتر مطبوعاتی معاونیت سیاسی ریاست الوزرا با ارسال خبرنامه یی به آژانس باختر نگاشته است:‌ در این دیدار علمای اهل تشیع بخاطر رسیدگی امارت اسلامی به خواست های مردم هزاره و همکاری با آنان ابراز امتنان نموده گفتند که در نتیجه نشست های گذشته باب خوب همکاری میان حکومت و اقوام گشوده شده است و بخاطر حل شدن به موقع مشکلات، مردم آنان خوش و راضی هستند.
بزرگان قومی اهل تشیع یادآوری کردند که شماری از حلقات در خارج از کشور با تبلیغات منفی می‌خواهند وضعیت افغانستان را نادرست نشان دهند.
اما نشست با بزرگان امارت اسلامی، بیانگر روابط نزدیک حکومت با مردم است و اعتماد مردم را به حکومت نشان می‌دهد.
در این دیدار علمای اهل تشیع به منظور حل مشکلات مناطق دورافتاده ، پیشنهادات شان را با معاون سیاسی ریاست الوزرا شریک ساختند.
سپس معاون سیاسی ریاست الوزرا از علما و بزرگان قومی به عنوان آدرس های قوی ارتباط میان حکومت و ملت یاد کرده، گفت: امارت اسلامی از همکاری علمای اهل تشیع خرسند است و به مشوره های آنان به دیده قدر می نگرد، ادارات حکومتی در خدمت قرار دارند و اطمینان داد که به خواست های مردم اهل تشیع مانند گذشته رسیدگی خواهد شد.
همچنان در این دیدار دیگر، بزرگان قومی دادوخیل ولایت لوگر در موردوضعیت اقتصادی و اجتماعی مناطق شان صحبت کرده و ازهمکاری دوامدار ادارت محلی یاد نمودند. به همین ترتیب آنان خواستار اعمار مسجد جامع و مدرسه دینی در منطقه شان شدند.
معاون سیاسی ریاست الوزرا گفت که حکومت در محدوده امکانات به خواست تمام مردم توجه می کند و ادارات مربوطه در رابطه به حل مشکلات باشندگان قریه دادوخیل توجه جدی خواهند کرد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا