سیاستاخبارجامعهTOP

مولوی عبدالکبیر: زمینه زندگی آرام برای تمام هموطنان در کشور فراهم است

کابل ۱۰ جوزا باختر
معاون سیاسی ریاست الوزرا در دیدار با سرپرست وزارت ترانسپورت اداره پیشین گفت که زمنیه زندگی آرام برای تمام افغان ها در کشور فراهم است.
ارگ در خبرنامه‌ی نوشته است که مولوی عبدالکبیر، معاون سیاسی ریاست الوزرا با حسن مبارک عزیزی، سرپرست وزارت ترانسپورت اداره پیشین دیدار کرده است.
در این دیدار، حسن مبارک عزیزی، از کمیسیون تماس با شخصیت‌های افغان و امارت اسلامی افغانستان ابراز امتنان کرد که زمینه خوب برگشت مقامات و شخصیت‌های پیشین مقیم خارج را فراهم کرده است و گفت که آنان از این برخورد نیک خرسند هستند.
عزیزی افزود که ذهنیت افغانان مقیم خارج تغییر کرده و بسیاری از شخصیت‌ها آماده‌اند که به کشور برگردند. وضعیت و شرایط عینی کشور نسبت به آنچه که شماری از حلقات «مغرض» و رسانه‌های خارج تبلیغ می‌کنند، تفاوت زیاد دارد، زیرا در افغانستان پیشرفت‌های زیادی صورت گرفته و مردم از آن خرسند هستند.
مولوی عبدالکبیر، معاون سیاسی ریاست الوزرا نیز در این دیدار ضمن تشکر از حسن مبارک عزیزی، گفت که زمینه‌ای زندگی آرام برای تمام افغانان در کشور فراهم است و امارت اسلامی افغانستان تمام افغانان را اتباع خود می‌داند.
معاون سیاسی ریاست الوزرا هم‌چنان افزود که هدف امارت اسلامی افغانستان تحکیم امنیت پایدار و ثبات در کشور و آبادی و پیشرفت کشور بوده و نیاز است که تمام افغانان در این بخش همکاری کنند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا