سیاستاخبارجامعهTOP

مولوی عبدالکبیر: امارت اسلامی از میان مردم برخاسته و حس مالکیت آن به تمام افغانان بر می‌گردد

 

کابل ۱۴ حوت باختر

مولوی عبدالکبیر، معاون سیاسی ریاست الوزرا امارت اسلامی افغانستان گفته است که نظام اسلامی از میان مردم افغانستان برخاسته است و حس مالکیت آن به تمام افغانان بر می‌گردد.

ارگ در خبرنامه‌یی نوشته است که مولوی عبدالکبیر این گفته‌ها را در دیدار با شماری از بزرگان قومی ولسوالی اچین ننگرهار بیان کرده است.

بزرگان قومی ولسوالی اچین، با ابراز خرسندی نسبت به تأمین امنیت سرتاسری، گفتند که اکنون مردم اچین در امنیت کامل زندگی می‌کنند و امور روزمره شان را به پیش می‌برند و هم‌چنان آنان برای برقراری نظام اسلامی، قربانی‌های زیادی داده‌اند و برای بقای آن به هرگونه قربانی آماده هستند.

آنان هم‌چنان خواهان تطبیق پروژه‌های انکشافی در این ولسوالی شدند و گفتند که مردم در اثر کمبود کلینیک‌ها، مکاتب، برق و سایر امور انکشافی به مشکلات مواجه هستند.

مولوی عبدالکبیر، معاون سیاسی ریاست الوزرا ضمن ابراز خرسندی از دیدار با این بزرگان قومی گفت که باشندگان ولسوالی اچین ننگرهار در زمان اشغال زیان های بزرگی را متقبل شدند و بخاطر حاکمیت نظام اسلامی، قربانی ها و زحمات آنان، فراموش ناشدنی است.

معاون سیاسی ریاست الوزرا افزود که نظام اسلامی از میان مردم افغانستان برخاسته است، حس مالکیت آن به تمام افغانان بر می‌گردد و هدف آنان تطبیق احکام الهی به تمام معنی و خدمت به مردم است و به منظور حل مشکلات ولسوالی اچین به ادارات مربوطه هدایت لازم خواهد داد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا