سیاستاخبارجامعهTOP

مولوی عبدالکبیر؛ مسوولیت علما است که مسوولان را متوجه مسوولیت‌های‌ شان سازند

کابل ۱۷ دلو باختر
مولوی عبدالکبیر، معاون سیاسی ریاست الوزرا امارت اسلامی افغانستان گفته است: امارت اسلامی در اثر همکاری مردم به میان آمده و مسوولان تلاش دارند تا مشکلات مردم به موقع حل شود.
دفتر مطبوعاتی معاونیت سیاسی ریاست الوزرا، در خبرنامه‌یی نوشته است که مولوی عبدالکبیر با شماری از بزرگان قومی و علمای ولایت های ننگرهار، بادغیس، زابل و ولسوالی پغمان کابل به طور جداگانه دیدار کرده است.
در این دیدار‌ها، بزرگان قومی و علما این ولایت‌ها، حمایت‌ شان از امارت اسلامی بیان داشته و گفته اند: افغانان پس از مبارزات طولانی، صاحب نظام اسلامی شدند، پس از پیروزی امارت اسلامی مردم منسجم شده‌اند، نفاق افگنی ختم شده و در همکاری‌های منطقوی تحولات مثبت به میان آمده است.
آنان همچنان مشکلات محیطی و پیشنهادهای شان را با معاون سیاسی ریاست الوزرادر میان گذاشتند و خواستار ایجاد پروژه های عمرانی و انکشافی و آموزشی در مناطق‌شان شدند.
مولوی عبدالکبیر، معاون سیاسی ریاست الوزرا گفت که دروازه حکومت به روی مردم باز است و مسوولیت علما است که مسوولان را متوجه مسوولیت‌های‌ شان کنند.

او افزود که امارت اسلامی دراثر همکاری مردم به میان آمده است، تمام افغانان زیر چتر این نظام زندگی آرام می‌کنند و مسوولان هم‌چنان تلاش دارند تا مشکلات مردم به موقع حل شود.
معاون سیاسی ریاست الوزرا بیان کرد که به منظور حل مشکلات مردمان مناطق یاد شده به ادارت مربوطه هدایت می‌دهد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا