سیاستاخبارجامعهTOP

مولوی عبدالسلام حنفی: راه‌اندازی سیستم دیجیتالی در ادارات در اولویت کاری قرار دارد

کابل ۲۴ جوزا باختر
مولوی عبدالسلام حنفی، معاون اداری ریاست الوزرا امارت اسلامی افغانستان می‌گوید که راه‌اندازی سیستم دیجیتالی در ادارات را در اولویت کاری خویش قرار داده است.
ارگ در خبرنامه‌ی نوشته است که مولوی عبدالسلام حنفی این گفته‌ها را در دیدار با نورالدین عزیزی، سرپرست وزارت صنعت و تجارت و شماری از اعضای اتاق‌های مختلف کشور بیان کرده است.
در این دیدار، خان جان الکوزی و شیرین‌ آغا سخی، به نماینده‌گی از سایر اعضای اتاق‌های مختلف کشور از تأمین امنیت و فراهم شدن زمینه‌های مناسب برای تجارت و سرمایه‌گذاری در کشور ابراز خرسندی کردند و با اشاره به محو فساد اداری در سطح تمامی ادارات امارتی، بر آسان‌سازی مراحل اداری اسناد تجار و سرمایه‌گذاران و تقویت و گسترش دیجیتالی در خصوص بررسی اسناد تجارتی تأکید ورزیدند.
مولوی عبدالسلام حنفی معاون اداری ریاست الوزرا امارت اسلامی افغانستان نیز در این دیدار، فعالیت‌ها و عرضه‌‌ای خدمات تاجران و سرمایه‌گذاران کشور را مورد تحسین قرار داد و تصریح کرد که امارت اسلامی افغانستان تلاش می‌ورزد تا شرایط خوب تجارتی را در کشور ایجاد کرده و تمامی سهولت‌های لازم را برای تاجران و سرمایه‌گذاران در داخل کشور فراهم سازد.
معاون اداری ریاست الوزرا هم‌چنان در رابطه به پیشنهادات آنان، گفت که راه‌اندازی سیستم دیجیتالی در ادارات را در اولویت کاری خویش قرار داده و در این راستا مسوولان به تلاش‌های شان ادامه می‌دهند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا