سیاستاخبارجامعهTOP

مولوی عبدالسلام حنفی با نمایند‌گان دو بیناد خیریه‌ ترکیه دیدار کرد

کابل ۲۴ جوزا باختر
مولوی عبدالسلام حنفی، معاون اداری ریاست الوزراء امارت اسلامی افغانستان با نمایند‌گان دو بنیاد خیریه‌ ترکیه دیدار کرده است.
ارگ در خبرنامه‌ی نوشته است که مولوی عبدالسلام حنفی با محمد عبید کوشکر، نماینده بنیاد خیریه‌ای یادرم و علی شینل، نماینده بنیاد خیریه‌ای گینچ افق کشور ترکیه دیدار کرده است.
در این دیدار، این نمایند‌گان از تامین امنیت و فراهم شدن فرصت‌های خوب اقتصادی در افغانستان ابراز خرسندی نمودند و در مورد فعالیت‌های شان در افغانستان به معاون اداری ریاست الوزرا معلومات ارائه کردند.
آنان از ادامه کمک‌های شهروندان و دولت ترکیه برای شهروندان افغانستان اطمینان دادند و گفتند که از سوی این نهاد‌ها به مهاجران، زلزله‌ زده‌گان و آسیب‌دیدگان سیلاب‌های اخیر در افغانستان بسته‌های کمکی توزیع شده است و هم‌چنان در ایام عید اضحی برای نیازمندان قربانی نیز توزیع خواهد شد.
مولوی عبدالسلام حنفی، معاون اداری ریاست الوزراء امارت اسلامی افغانستان نیز در این دیدار از کمک‌های انسان دوستانه دولت و شهروندان ترکیه قدردانی کرد و گفت که افغانستان و ترکیه با داشتن مشترکات زیادی در عرصه‌های دینی، تاریخی و فرهنگی به عنوان دو کشور باهم برادر همیشه دارای روابط نیک و حسنه است.
معاون اداری ریاست الوزرا هم‌چنان ضمن استقبال از فعالیت‌های بنیاد‌های خیریه کشور ترکیه، افزود که امارت اسلامی افغانستان در این راستا تسهیلات لازم را به آنان فراهم خواهد کرد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا