سیاستاخبارTOPجامعه

ملا محمد حسن آخند؛ مسوولان همه با مراجعین برخورد نیک داشته و کار آنان را بدون تاخیر انجام دهند.

 

کابل ۱۴ حوت باختر

نشست هماهنگی میان ادارات مربوط به ریاست الوزرا به ریاست ملا محمد حسن آخند رییس الوزرا امارت اسلامی افغانستان برگزار شد.

ارگ درخبرنامه‌یی نوشته است: این نشست روز گذشته به منظور افزایش هماهنگی میان ادارات مربوط ریاست الوزرا، تحت ریاست ملا محمد حسن آخند، رییس الوزرا امارت اسلامی افغانستان، در ارگ برگزار شد

در این نشست، داکتر ملا عبدالواسع، رییس عمومی دفتر ریاست الوزرا به اشتراک کنندگان درمورد هدف این نشست معلومات داد.

او گفت: هدف این نشست، سرعت در انجام امور ادارات مربوطه ریاست الوزرا، جلوگیری از تاخیر در اموراداری، افزایش هماهنگی و شفافیت بیشتردرکار است.

شیخ الحدیث نورالحق انور، رییس عمومی اداره‌ای امور، انجام بهتر مسوولیت به گونه شرعی و درست را بهترین عبادت خواند و گفت که مشوره، حکم الهی است و هدف نظام اسلامی، حصول رضای الله متعال، رضایت بندگان و ارائه خدمت به آنان است.

مولوی محمد عالم، رییس عمومی محافظت ریاست الوزرا گفت: هماهنگی و انسجام بهتر میان ادارات ریاست الوزرا سبب شده است این ریاست امور کاری خویش را با موفقیت انجام دهد.

پس از استماع صحبت‌های مسوولان یادشده، ملا محمد حسن آخند رییس الوزرا در صحبت هایش از قربانی‌های تمام مجاهدان در بیست سال گذشته برای حاکمیت نظام اسلامی قدردانی کرده گفت: تمام مسوولان برای بقا و تقویت نظام اسلامی مسوولیت‌های شان را به گونه درست انجام دهند.

رییس الوزرا با اشاره به مظالم بالای مردم فلسطین، گفت که جهان ظلم‌های کنونی بالای مردم مظلوم فلسطین را نمی‌بیند و زیر نام حقوق بشر، دنبال بدنام سازی نظام اسلامی می باشد.

ملا محمد حسن اخند، گفت که در این زمان حساس، حفاظت از اسلام و دین تنها به دوش ما قرار گرفته، چشم تمام جهان اسلام به سوی ما است و این یک مسوولیت الهی است.

رییس الوزرا به منظور انجام بهتر امور به همه هدایت داد که متوجه مسوولیت‌‌های خویش باشند، همه باید با مراجعین برخورد نیک کنند و کار آنان را به موقع و بدون موانع و تاخیر انجام دهند.

ملا محمد حسن آخند هم‌چنان به تمام مسوولان ادارات امارتی هدایت داد که در انجام امور شان از عدالت و احتیاط کار بگیرند و به حفاظت از بیت المال توجه جدی کنند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا