اخبارفرهنگTOP

معین امور نشراتی وزارت اطلاعات و فرهنگ، فعالیت رسانه ها در جوزجان را بررسی کرد

 

شبرغان 12 جوزا باختر

مولوی حيات الله مهاجر فراهی معین امور نشرات وزارت اطلاعات و فرهنگ، چگونگی فعالیت های نشراتی رسانه های محلی جوزجان را بررسی کرد.

به گزارش آژانس باختر؛ معین امور نشرات وزارت اطلاعات وفرهنگ، درجریان این بررسی، در نشست با مسوولان ریاست اطلاعات و فرهنگ و مسوولان و خبرنگاران رسانه های محلی این ولایت گفت:  امارت اسلامی از رسانه های که مطابق به اصول نظام امارت اسلامی و ارزش‌ های اسلامی فعالیت می کنند، حمایت و پشتیبانی می کند.

در این نشست مسوولان و خبرنگاران رسانه های خصوصی محلی جوزجان، در رابطه به  کار و فعالیت شان معلومات دادند و همچنان  شماری از مشکلات، پیشنهاد ها و خواست های شان را نیز با معین امور نشرات وزارت اطلاعات و فرهنگ، شریک کردند.

بعد مسوولان ریاست اطلاعات وفرهنگ جوزجان، درسخنان شان گفتند که پس از حاکمیت امارت اسلامی درکشور، فعالیت هیچ رسانه محلی در این ولایت متوقف نشده است و رسانه‌ های محلی این ولایت مطابق به اصول نظام امارت اسلامی و ارزش‌ های اسلامی فعالیت‌ دارند.

همچنان معین نشراتی وزارت اطلاعات و فرهنگ، در رابطه به حل مشکلات و رسیدگی به خواست های مسوولان رسانه های محلی، از توجه رهبری این وزارت اطمینان داد.

پس از این نشست معین امورنشرات وزارت اطلاعات وفرهنگ، در حالی که مولوی سیف الدین معتصم رییس اطلاعات و فرهنگ جوزجان و قاری سیف الله انس آمر رادیو تلویزیون ملی این ولایت نیز حضورداشتند، از بخش های نشراتی و تخنیکی آمریت رادیو تلویزیون ملی جوزجان دیدن کرد و کارمندان این آمریت را جهت اطلاع رسانی به موقع تشويق کرد. 

همچنان مولوی مهاجر فراهی و مسوولان متذکره، به ساحه شهدای دشت لیلی رفته و بر روح شهدای راه اسلام، آزادی و عدالت، اتحاف دعا کردند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا