سیاستاخبارTOPجامعه

معاون سیاسی ریاست الوزرا خطاب به کارمندان وزارت معارف: برای پیشنهاد های تان درروشنانی پالیسی امارت اسلامی اقدام خواهد شد

کابل، ۱۰ جدی، باختر
مولوی عبدالکبیر معاون سیاسی ریاست الوزرا امروز با شماری از کارمندان مربوط به ریاست نظارت تعلیمی مرکز و ولایات معارف دیدار نمود.
دفتر مطبوعاتی معاونیت سیاسی ریاست الوزرا با ارسال خبرنامه یی به آژانس باخترنگاشته است:‌ در این دیدار در مورد تغییرات اخیر در تشکیلات اداری وزارت معارف صحبت شد .
کارمندان نظارت تعلیمی گفتند که بر اساس فیصله وزارت ، ریاست نظارت از بین رفته است و تمام کارمندان آن در سایر ریاست های وزارت معارف گماشته شده اند.
آنان خواستند که در تشکیل وزارت معارف نخستین طرح امارت اسلامی تطبیق گردد و در این بخش پیشنهادات شان را با معاون سیاسی ریاست الوزرا شریک ساختند.
مولوی عبدالکبیر معاون سیاسی ریاست الوزرا، معارف را برای افغانستان روشن و پیشرفته مهم خواند و گفت که وزارت معارف با داشتن ظرفیت بلند در بخش تعلیمات دینی و عصری، فعالیت های مهمی را انجام داده است.
معاون سیاسی ریاست الوزراگفت که به اساس پالیسی امارت اسلامی،هیچ‌کارمند در وزارت معارف ازوظیفه اش سبکدوش نمی شود و درصورت تغییرات در جاهای مناسب دیگر توظیف خواهند شد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا