سیاستاخبارTOPجامعه

معاون ریاست الوزرا: امارت اسلامی در زمینه آبادی و پیشرفت کشور مصمم است و در این راستا همکاری مردم لازمی می‌باشد

کابل، ۲۲ قوس، باختر
در دیداری که قاری عبدالمجید نصرت معاون ولسوالی شکر دره و اختر محمد یک تن از بزرگان قومی آن ولسوالی با معاون اداری ریاست الوزرا داشتند، به نمایندگی از دیگران صحبت نموده از استقرار امارت اسلامی و تامین امنیت سرتاسری در کشور ابراز خوشحالی کردند.
آنان افزودند که مسئولین محلی در امر خدمت رسانی به مردم و ایجاد رفاه برای آنان کوشا بوده و با مردم نیز با سلوک نیک و حسنه رفتار می‌نمایند.
بزرگان متذکره با اشاره به فعالیت‌های انکشافی امارت اسلامی و رضایت مردم از این بابت، از رهبری امارت اسلامی خواستند تا در عرصه تعلیم و تربیه، توسعه زراعتی و ترمیم راه‌ها و پلچک‌ها در این ولسوالی توجه جدی نمایند.
مولوی عبدالسلام حنفی معاون اداری ریاست الوزرا ضمن ابرازخرسندی از این دیدار گفت که امارت اسلامی جهت تامین امنیت و برطرف ساختن مشکلات مردم از هیچ تلاش دریغ نمی‌ورزد.
معاون ریاست الوزرا افزود که امارت اسلامی در زمینه آبادی و پیشرفت کشور مصمم است و در این راستا همکاری مردم لازمی می‌باشد.
مولوی عبدالسلام حنفی در پیوند به پیشنهادات آنان، گفت که امارت اسلامی با در نظرداشت امکانات دست داشته، در زمینه موارد یادشده رسیدگی خواهد کرد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا