سیاستاخبارجامعهTOP

معاون اداری ریاست الوزرا: مسوولین محلی در زمینۀ خدمت رسانی به مردم از هیچ کوششی دریغ نورزند

کابل، ۱۵ قوس، باختر
مولوی عبدالسلام حنفی معاون اداری ریاست الوزرا امروز با داملا شعیب رسالت والی فاریاب، مخدوم محمد عالم ربانی قومندان امنیه غزنی، داملا محمد نادر معاون والی سرپل، داملا سراج الدین قومندان امنیه فاریاب، مفتی محمد مقتصد قومندان لوای سرپل و مولوی حمیدالله دانش ولسوال گرزیوان ولایت فاریاب دیدار نمود.
دفتر مطبوعاتی ارگ بانشر این خبرنگاشته است: در این دیدار آنان در مورد وضعیت اجتماعی، اقتصادی، امنیتی و حکومتداری در این ولایات صحبت نمودند و راجع به فعالیت‌ها، کارکردها و دستآوردهای شان گزارش ارائه کردند.
آنان افزودند که مسوولین محلی در امر خدمت رسانی برای مردم و ایجاد رفاه برای آنان از هیچ تلاش دریغ ننموده و در زمینه تأمین امینت نیز کوشا می‌باشند. آنان همچنان از رهبری امارت اسلامی خواستند تا در زمینه ترمیم سرک‌ها، ایجاد کلینیک‌ها و مراکز صحی در مناطق دوردست و تطبیق پروژه‌های انکشافی در این ولایات توجه جدی نمایند.
مولوی عبدالسلام حنفی ضمن ابراز خرسندی از دیدار با مسئولین محلی ولایات مختلف کشور، فعالیت‌ها و کارکردهای آنان را مورد ستایش قرار داد.
مولوی حنفی افزود که مسوولین محلی در زمینۀ خدمت رسانی به مردم،تامین امنیت، فراهم سازی تسهیلات برای شهروندان و برطرف ساختن مشکلات آنان نباید از هیچ کوششی دریغ ورزند.
مولوی عبدالسلام حنفی در پیوند با پیشنهادات آنان، گفت که امارت اسلامی با در نظرداشت امکانات دست داشته خود در زمینه موارد یادشده اقدام خواهد کرد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا