سیاستاخباراقتصادTOP

معاون اداری ریاست الوزرا؛ برای ایجاد تسهیلات بیشتر برای تاجران و سرمایه‌گذاران تلاش می‌ورزیم

 

کابل12 قوس باختر

معاون اداری ریاست الوزرا  با مسوول و اعضای کمیتۀ ایجاد تسهیلات برای تاجران و صنعت‌کاران عودت کننده گفت: رهبری امارت اسلامی جهت ایجاد تسهیلات بیشتر برای تاجران و سرمایه‌گذاران تلاش می‌ورزد

دفتر مطبوعاتی ریاست الوزرا امروز با نشر این خبر گفته است :مولوی عبدالسلام حنفی معاون اداری ریاست الوزرا با مسوول و اعضای کمیتۀ ایجاد تسهیلات برای تاجران و صنعت‌کاران عودت کننده کمیسیون عالی رسیدگی به مهاجرین دیدارکرد.

در این دیدار الحاج نورالدین عزیزی سرپرست وزارت صنعت و تجارت و رییس کمیته ایجاد تسهیلات برای تاجران و صنعت‌کاران کمیسیون عالی رسیدگی به مشکلات مهاجرین و اعضای کمیتۀ متذکره راجع به فعالیت‌ها وکارکردهای این کمیته به  معاون اداری ریاست الوزرا معلومات داد.

او گفت: این کمیته در پی ایجاد پارک‌های صنعتی و توزیع زمین برای تاجران و سرمایه‌گذاران عودت‌کننده می‌باشد و همچنان جهت تشویق و ترغیب آنان معافیت‌های مالیاتی و موارد تشویقی را نیز مدنظر گرفته است.

مولوی عبدالسلام حنفی معاون اداری ریاست الوزراء پس از استماع گزارش کمیتۀ ایجاد تسهیلات برای تاجران و صنعت‌کاران مهاجر گفت: لازم است که اعضای کمیتۀ متذکره تمام تلاش شان را جهت برطرف ساختن مشکلات هموطنان عودت‌کننده بخصوص تاجران و صنعت‌کاران به کار گیرند.

معاون اداری ریاست الوزراء افزود که رهبری امارت اسلامی جهت ایجاد هر گونه تسهیلات برای تاجران و سرمایه‌گذاران تلاش می‌ورزد و از تمامی تاجران و سرمایه‌گزاران افغان در خارج خواست تا به سرمایه‌گذاری درافغانستان بپردازند و در پیشرفت و آبادی کشور سهیم باشند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا