اخبارTOPجامعهآموزش

شیخ ندا محمد ندیم؛ تثبیت سویه شاگردان مدارس یک امر مهم است

 

کابل2 دلو باختر

سرپرست وزارت تحصیلات عالی؛ در سفربه ولایت های شمال، ازروند امتحانات شاگردان مدارس بلخ و جوزجان دیدن کرده وراه اندازی امتحانات به هدف تثبیت سویه شاگردان مدارس را یک امر مهم دانست.

دفتر مطبوعاتی وزارت معارف با نشر این خبر گفته است: مسوولان وزارت های معارف و تحصیلات عالی از روند امتحانات طالبان و فاضلان نظارت مشترک کردند

طبق طرزالعمل کمیته مشترک وزارت های معارف و تحصیلات عالی، امتحانات درجات خامسه، عالمیه و عالیه طالبان و فاضلان مدارس خصوصی سرتاسر کشور، به تاریخ ۸ رجب المرجب ۱۴۴۵ هجری قمری آغاز وشش روز ادامه می یابد.

شیخ ندا محمد ندیم سرپرست وزارت تحصیلات عالی طی سفر نظارتی از روند امتحانات یاد شده به ولایت های بلخ و جوزجان رفته است ودر سفر به بلخ از روند امتحانات سالانه مدارس خصوصی درجه های خامسه، عالیه و عالمیه آن ولایت نظارت به عمل آورد. اوهمچنان در سفر به جوزجان از جریان امتحانات یاد شده در آن ولایت نظارت کرد و راه اندازی این گونه امتحانات را به هدف تثبیت سویه شاگردان مدارس یک امر مهم خوانده افزود، این امتحانات تحت نظر هیئت موظف مرکب از علمای جید واستادان نهاد های تعلیمی و تحصیلی کشور به گونه شفاف راه اندازی شده است.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا