سیاستاخبارجامعهTOP

شهرک رهایشی سیلاب‌زده‌گان در غور افتتاح شد

فیروزکوه، ۲۷ جوزا باختر
شهرک رهایشی سیلاب‌زده‌گان در فیروزکوه مرکز غور توسط ملا عبدالغنی برادر آخند معاون اقتصادی ریاست‌الوزراء امارت اسلامی افغانستان باحضور داشت مسئولین اداره محلی غور افتتاح شد.
معاون اقتصادی ریاست‌الوزراء، در مراسم گشایش این شهرک، ضمن ابراز همدردی با سیلاب زده‌گان اخیر غور گفت: این شهرک برای یک هزار از فامیل‌های سیلاب زده غور در نظر گرفته شده است و دو صد خانه مسکونی را در این شهرک امارت اسلامی افغانستان با تمام امکانات آن می‌سازد.
معاون اقتصادی ریاست‌الوزراء هم‌چنان از تمام نهادهای خیر، تجار ملی و بین المللی و موسسات خواست، تا در ساخت این شهرک برای سیلاب‌زده‌گان سهم بگیرند.
ملا احمدشاه دین‌دوست والی غور گفت: شماری از زمین داران غور به رهبری اداره محلی این ولایت صلاحیت توزیع یک هزار نمره رهایشی را برای سیلاب‌ زده‌گان اخیر داده اند که با ساخت این شهرک یک هزار خانه برای متضررین سیلاب‌ها اخیر که همه دار و ندار شان را از دست داده‌اند، ساخته می‌شود.
از سویی هم سیلاب‌زده‌گان غور با ابراز خرسندی از تلاش‌های امارت اسلامی افغانستان، می‌گویند که با تکمیل این شهرک، مشکلات شان از نگاه سرپناه برطرف می شود.
معاون اقتصادی ریاست الوزراء که از چند روز به این سو در غور به سر می‌برد، ضمن دیدار، همدردی و کمک رسانی با سیلاب زده‌گان، با اقشار مختلف این ولایت به خاطر حل مشکلات شان دیدارهای داشته است.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا