اخبارجامعهTOP

سیستم مدیریتی و معلوماتی شرکت دولتی حفظ و مراقبت مکروریان ها افتتاح شد

کابل، 5 جدی، باختر
سیستم مدیریتی و معلوماتی شرکت دولتی حفظ و مراقبت مکروریان ها مربوط وزارت مالیه (MRMC-MIS) افتتاح شد.
به گزارش آژانس باختر؛ سیستم مدیریتی و معلوماتی (MRMC-MIS) در تفاهنمامه میان وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی و شرکت دولتی حفظ و مراقبت مکروریان ها به هدف ایجاد سهولت، مؤثریت و مثمریت درکارهای اداری و ترویج حکومتداری الکترونیکی راه اندازی شده است که با تطبیق آن از ضیاع وقت، فساد اداری و تقلب جلوگیری بعمل می آید و همچنان سرعت، دقت، شفافیت و امنیت بیشتر در کارها بوجود خواهد آمد.
در مراسمی که به این مناسبت برگزارشد، نخست مولوی عبدالله مسلم رییس عمومی شرکت دولتی حفظ و مراقبت مکروریان ها، در صحبتی گفت: باید از نعمت های که خداوند به ما ارزانی کرده، تشکر و قدردانی کنیم و این فرصت کار و خدمت به مردم نیز یک نعمت است و بابت آن نیز باید شکر گزار باشیم.
بعد مولوی عبدالحمید آخند زاده، رییس عمومی شرکت های دولتی از خداوند منان توفیق خدمت به مردم استدعا کرد و گفت، مسوولان باید به آگاهی و بصیرت برسند و به مقتضای آن عمل کنند.
وی اضافه کرد که فرصت های زیادی از دست رفته و بیش از این نباید غفلت ورزید و باید به اندازه مسوولیت خویش توام با بصیرت و آگاهی حرکت و به مردم خدمت کنیم.
سپس عبدالرحمن صافی، رییس انسجام و تضمین کیفیت سیستم های وزارت مخابرات، در رابطه به سیستم متذکره معلومات ارائه کرد و گفت: این سیستم با ستندرد های معیاری و جهانی با آخرین و جدید ترین تکنالوژی روز ساخته شده است و باعث مؤثریت و مثمریت بیشتر امور می شود.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا