سیاستاخبارTOPآموزش

سرپرست وزارت معارف: ما در کنار علوم دینی به تقویه علوم عصری نیز ضرورت مبرم داریم

 

کابل4 سرطان باختر

سرپرست وزارت معارف در دیدار با وزیر اسبق این وزارت گفت ما در کنار علوم دینی به تقویه علوم عصری نیز ضرورت مبرم داریم.

دفتر مطبوعاتی وزارت معارف امروز با نشر این خبر گفته است: مولوی حبیب الله آغا سرپرست وزارت معارف با  داکتر فاروق وردگ وزیر پیشین این وزارت دیدار کرد.

در این دیدار، وزیر اسبق وزارت معارف کارکرد های وزارت معارف را در مدت کوتاه بعد از حاکمیت امارت اسلامی در افغانستان قابل ستایش دانسته و فعالیت های موجوده را در راستای بسط و توسعه مراکز تعلیمی اعم از مدارس و مکاتب در تمام نقاط کشور چشم گیر دانست.

موصوف تصریح کرد که حاضر است تا تمام توانایی ها و تجارب خویش را جهت هر چه بیشتر بهبود تعلیم و تربیه در افغانستان در خدمت این وزارت بگذارد.

سرپرست وزارت معارف گفت که رهبری وزارت معارف متیقن است، همان طوری که افراد یک جامعه به آب ضرورت دارد، ما در کنار علوم دینی به تقویه علوم عصری نیز ضرورت مبرم داریم و اطمینان می دهم که با تطبیق پلان های مطروحه این وزارت، بتوانیم به تمام مشکلات موجوده تعلیمی فایق آمده وبه این اصل برسیم.

موصوف اضافه نمود: ما به تجارب شما و هر هم وطن ما که در زمینه تقویه نظام تعلیمی با ما همکاری کند، ضرورت داشته و از آن استقبال می کنیم تا از داشته های علمی و تجربیات آن ها برای غنامندی معارف استفاده نمائیم.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا