اخباراقتصادTOP

سرپرست وزارت معادن و پترولیم  فروش مقدارشصت هزار تن نفت خام قشقری را اعلان کرد

 

کابل31 ثور باختر

سرپرست وزارت معادن و پترولیم فروش مقدارشصت هزار تن نفت خام قشقری را اعلان کرد  و گفت عواید نفت قشقری روی ساخت بند برق سلطان ابراهیم،اعمار شفاخانه و ساخت وساز سرکهای ولایت سرپل به مصرف میرسد.

دفتر مطبوعاتی وزارت معادن و پترولیم امروز با نشر این خبر گفته است: شیخ الحدیث شهاب الدین دلاور سرپرست وزارت معادن و پترولیم در دیدار که با محمد یعقوب عبدالرحمن اکه والی سرپل داشتند، در رابطه به مدیریت عواید منابع معدنی ولایت سرپل به خصوص نفت قشقری بحث و تبادل نظر نمودند.

در این ملاقات دوطرف روی مصرف عواید نفت قشقری در بخش آبادانی و ارایه خدمات اجتماعی برای مردم ولایت سرپل تاکید نموده، در مورد چگونگی اعمار بند برق سلطان ابراهیم، اعمار یک باب شفاخانه و ساخت و ساز سرکهای ولایت سرپل از عواید نفت قشقری جهت رفع مشکلات مردم سرپل بحث و‌گفتگو کردند.

همچنان سرپرست وزارت معادن و پترولیم از اعلان فروش مقدار شصت هزار تن نفت خام قشقری خبر داده افزودند: قرار است تا سطح استخراج نفت و حفر چاه های جدید الی اخیر سال روان میلادی در قشقری افزایش یابد که با بلند رفتن سطح استخراج عواید نیز افزایش خواهد یافت و عواید آن در بخش خدمات اجتماعی و آبادانی ولایت سرپل بمصرف خواهد رسید.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا