اخبارجامعهTOP

سرپرست وزارت زراعت، آبیاری و مالداری برای بررسی امور زراعتی به فاریاب سفر کرد

میمنه ۲ سرطان باختر
مولوی عطاء الله عمری، سرپرست وزارت زارعت،‌ آبیاری و مالداری همراه با هیئتی برای بررسی امور زراعتی و مدیریت اراضی دولتی در فاریاب، به این ولایت سفر کرد.
به گزارش آژانس باختر؛ مولوی عطاء الله عمری، در دیدار با مسوولان این ولایت هدف سفرش را بررسی امور زراعتی، جلوگیری از غصب زمین‌های دولتی و مدیریت اراضی دولتی عنوان کرد و از آنان خواست که در قسمت بازپسگیری زمین‌های دولتی و اراضی کشاورزی که متعلق به دولت است، تلاش کنند.
مولوی عمری، افزود: « هر کشور برای توسعه یافتن در کنار استقلال امنیتی به استقلال غذایی و امنیت غذایی نیز ضرورت دارد، زمانی می‌توانیم به این اسقلالیت نایل شویم که در امور زراعتی کشور خود تلاش کنیم و دهقانان، زمین داران و افراد زراعت پیشه‌ی کشور خویش را حمایت و از اراضی کشاورزی و آب‌‌های کشور خویش حفاظت و نگهداری کنیم».
ملا عبدالاحد فضلی، والی فاریاب نیز در این دیدار از هماهنگی مسوولین محلی این ولایت برای خدمت‌رسانی به باشنده‌گان این ولایت اطمینان داد و افزود که آنان جهت شفافیت امور کاری، جمع آوری عشر و زکات و بازپسگیری زمین‌های دولتی از چنگ غاصبان با کارمندان ریاست زراعت این ولایت همکار هستند و همواره در این راستا تلاش می‌کنند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا