سیاستاخباراقتصادTOP

سرپرست وزارت آب و انرژی :‌ در رفع مشکلات تامین آب و انرژی در پروژه معدن مس عینک اطمینان داد

کابل، ۱۹ قوس، باختر
ملا عبداللطیف منصور سرپرست وزارت آب و انرژی امروز با مسئولین شرکت قراردادی مس عینک ولایت لوگردیدار کرد و طرفین در مورد همکاری های مشترک برای تامین آب و برق روند استخراج معدن متذکره بحث و تبادل نظر نمودند.
غلام جیلانی حق پرست رئیس اطلاعات ونشرت وزارت انرژ ی و آب به آژانس باختر گفت:‌ در این دیدار مسئولین شرکت متذکره ضمن ارائه معلومات در مورد فعالیت ها و طرح های خویش از رهبری وزارت آب و انرژی خواستار همکاری در راستای تامین آب و تطبیق پروژه های تامین کننده انرژی مورد نیاز پروسه استخراج معدن مس عینک ولایت لوگر شد.
سرپرست وزارت آب و انرژی با اشاره به اهمیت و منفعت پروژه یاد شده از همکاری این وزارت در قسمت تامین آب و انرژی به آنها اطمینان داده جهت تسریع امور پروژه تاکید ورزید که نیاز است تا برای هماهنگی بیشتر یک کمیته مشترک از وزارت آب و انرژی، وزارت معدن و پطرولیم، وزارت اطلاعات و فرهنگ و نمایندگان شرکت قراردادی تشکیل و به صورت مداوم روی تسهیل و تسریع امور پروژه مشترکاً کار نمایند.
به گفته حق پرست:‌ چندی قبل معین آب وزارت انرژی و آب نیز با مسئولین شرکت متذکره در یک جلسه پیرامون هماهنگی و همکاری مشترک در راستای شناسایی منابع آب و تامین آب مورد ضرورت روند استخراج معدن متذکره صحبت نموده بود.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا