اخبارورزش

رقابت‌های لیگ دست اول فوتبال سرپل آغاز شد

سرپل ۵ سرطان باختر
رقابت‌های لیگ دست اول فوتبال در ولایت سرپل با اشتراک ۱۶ تیم آغاز شده است.
مسوولان در آمریت تربیت بدنی و ورزش سرپل گفتند که این رقابت‌ها قراراست برای دو ماه دوام یابد و تیم‌های قهرمان و نایب قهرمان جواز صعود به لیگ برتر سرپل را دریافت خواهند کرد.
عبدالحق فیضی، آمر تربیت بدنی و ورزش این ولایت گفت که برگزار چنین لیگ‌ها در استعدادیابی بازیکنان فوتبال کمک بزرگی می‌کند و در عین حال انگیزه ورزش کردن را در ذهنیت سایر جوانان و نوجوانان خلق می‌کند.
فوتبالیستان که در لیگ دست اول فوتبال سرپل اشتراک کردند، گفتند که برای قهرمانی در این لیگ تمرینات زیادی را پشت سر گذاشته‌اند.
محمد داود، یکتن از بازیکنان تیم بلغلی خاقانی از آغاز این رقابت‌ها ابراز خرسندی کرد و گفت که آنان قبل از برگزاری این لیگ تمریناتی زیادی را انجام دادند، به هدف قهرمانی در این لیگ اشتراک کردند و امیدوار هستند که الگوی خوبی برای سایر تیم‌ها شوند.
جان محمد، بازیکن دیگری از تیم کلپ منصوری بهسود نیز از آماده‌گی خویش برای پیروزی در این رقابت‌ها خبر داد و گفت که برگزاری چنین لیگ‌ها باعث پیوستن جوانان به ورزش می‌شود.
او از مسوولان خواست که بخش ورزش را کمک مادی ومعنوی کنند، چون ورزش سبب نزدیکی و اتحاد بیشتر میان مردم می‌شود.
براساس گفته‌های مسوولان؛ همه ساله لیگ‌های مختلف و لیگ برتر سرپل را جهت استعداد یابی بازیکنان و آماده کردن تیم‌های فوتبال در این ولایت به بازی‌های بیرون ولایتی برگزار می‌کنند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا