اخبارفرهنگجامعهTOP

رئیس اطلاعات وفرهنگ پنجشیر: برای هماهنگی و گسترش فعالیت‌ های رسانه‌ یی در پنجشیر متعهد هستیم

بازارک، 16 دلو، باختر
به هدف هماهنگی و گسترش فعالیت نهادهای رسانه‌یی در پنجشیر، محمد هارون عنابی، مسوول نمایندگی کمیتۀ مصؤنیت خبرنگاران افغان در پنجشیر امروز با مولانا نصرالله ملک‌زاده، رئیس اطلاعات و فرهنگ پنجشیر دیدار کرد.
مولانا نصرالله ملک‌زاده، می گوید که محور اصلی این دیدار را تأمین هماهنگی میان خبرنگاران، نهادهای رسانه‌ای، ایجاد واتساپ گروپ برای همکاری مشترک میان خبرنگاران، برگزاری جلسه کمیته مصؤنیت خبرنگاران و نیز گسترش فعالیت پخش و نشر نهادهای رسانه‌ای تشکیل می‌داد.
مولانا ملک‌زاده، همچنان اذعان کرد که او در این دیدار از عنابی، که در کنار مسوولیت نمایندگی کمیته مصؤنیت خبرنگاران افغان را در پنجشیر دارد و صاحب امتیاز رادیو کچکن نیز است خواسته است تا ساحه تحت پوشش آن رادیو را نیز گسترش دهد.
رئیس اطلاعات و فرهنگ پنجشیر هم‌چنان در این ملاقات از همکاری نظام امارت اسلامی با تمام خبرنگاران و نهادهای رسانه‌ای در سطح پنجشیر یاد کرد و بیان داشت که احسان الله متعال روال فعالیت رسانه ها در پنجشیر بوجه احسن آن پیش میرود و خوشبختانه تا کنون هیچ موارد خشونت علیه خبرنگاران در پنجشیر ثبت نداریم.
محمد هارون عنابی، نماینده کمیته مصؤنیت خبرنگاران افغان در پنجشیر، افزون بر ارایه معلومات در مورد فعالیت‌های کمیته و وضعیت رسانه‌ها در این ولایت به تداوم همکاری نظام اسلامی با نهادهای رسانه‌ای تاکید کرد.
وی تاکید کرد که رسانه‌ها پل ارتباطی میان مردم و نظام اسلامی هستند و نقش مهم و ارزنده را در جامعه ایفا می‌کنند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا