سیاستاخبارTOP

حسن کاظمی قمی؛ از موقف امارت اسلامی افغانستان در برابر حمله رژیم اسرائیل به قنسلگری ایران در دمشق سپاسگزاری کرد

 

کابل ۳ حمل باختر

نماینده ویژه رییس جمهور و رییس نمایندگی سیاسی ایران در کابل، ازموقف امارت اسلامی افغانستان درمقابل تجاوزآشکار رژیم صهیونستی درغزه و محکومیت حمله رژیم اسرائیل به قنسلگری ایران در دمشق سپاسگزاری کرد.

دفتر مطبوعاتی وزارت امور خارجه امارت اسلامی افغانستان در خبرنامه‌ی نوشته است که مولوی امیرخان متقی، سرپرست وزارت آن با حسن کاظمی قمی، نماینده ویژه رییس جمهور و رییس نمایندگی سیاسی ایران در کابل، ملاقات کرده است.

در این ملاقات که روی تحولات منطقه‌ای، تقویت روابط و سایر موضوعات دو جانبه بحث شد، مولوی امیرخان متقی روابط دو کشور را دوستانه و مثبت ارزیابی کرد و خواهان گسترش هر چه بیشتر روابط میان دو کشوردر تمام عرصه‌های گونه گون شد.

حسن کاظمی قمی، نماینده ویژه رییس جمهور و رییس نمایندگی سیاسی ایران در کابل ، از موقف امارت اسلامی افغانستان در مقابل تجاوز آشکار رژیم صهیونستی در غزه و محکومیت حمله رژیم اسرائیل به قنسلگری ایران در دمشق سپاسگزاری کرد و مراتب امتنان خویش را در مورد رفع موانع رسیدن آب دریای هلمند به سیستان ابراز داشت و آب را یک عامل مهم در گسترش روابط دو جانبه عنوان کرد و اظهار امیدواری کرد که این روند تداوم یابد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا