اخبارTOPورزش

برگزاری جلسه سالانه کافا با ریاست محمد یوسف کارگر رییس فدراسیون فوتبال افغانستان

 

کابل 30ثورباختر

نهمین جلسه ی سالانه ی اتحادیه ی فوتبال آسیای مرکزی، به ریاست محمد یوسف کارگر معاون این فدراسیون ورییس فدراسیون فوتبال افغانستان، درتایلند برگزارشد.

دراین جلسه، درکنار یوسف کارگر، به نماینده‌گی ازافغانستان، داکتر بهرام صدیقی سکرترجنرال  و محمد طاهر روفی دایرکتر تخنیک فدراسیون فوتبال افغانستان حضور داشتند.

به گزارش آژانس باختر، درجلسه سالانه ی فدراسیون فوتبال افغانستان،  گزارش های فنی، اداری و مالی سالانه همراه با دست‌آورد های خوب کافا از جمله صعود چهار کشور از زون مرکز آسیا به مسابقات جام جهانی فوتسال 2024 ارائه شد که مورد تقدیر و تشویق رهبری کافا قرار گرفت.

همچنین در رابطه به صعود باشگاه های قهرمان کشور های مرکز آسیا “کافا” برای سال آینده در مسابقات باشگاه های آسیا و برگزاری سمینارها برای بلندبردن سطح کیفی مربیان و سایر کادرهای فنی کافا نیز بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

در اخیر محمد یوسف کارگر رییس فدراسیون فوتبال افغانستان و معاون کافا که مسوول پیشبرد جلسه سالانه کافا بود، از تک تک اعضای کافا بخاطر زحماتی که در قسمت برگزاری مسابقات اخیر مرکز آسیا کشیدند، ابراز سپاسگزاری کرد و صعود چهار کشور از حوزه کافا را به جام جهانی فوتسال 2024 تبریک گفت.

 محمد یوسف کارگر رییس فدراسیون فوتبال افغانستان و معاون کافا به اعضای کافا اطمینان داد که در آینده نزدیک تمام زمینه‌ های ممکن را برای فوتبال و فوتسال در بخش های پایه، جوانان و بزرگ‌سالان را فراهم خواهد ساخت و اعلام کرد که رهبری کافا تلاش دارد تا کافا بتواند میزبانی مسابقات جام باشگاه‌های آسیا را نیز بدست بیاورد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا