اخبارامنیتTOPجامعه

اطلاعیه قومندانی عمومی اکادمی پولیس وزارت امور داخله

 

کابل16 جدی باختر

 قومندانی عمومی اکادمی پولیس در نظر دارد که برای سال تحصیلی ۱۴۰۳هـ ش فارغان ذکور صنوف دوازدهم لیسه های مختلف مرکز و ولایات کشور را از طریق امتحان کانکور در برنامۀ لیسانس روزانۀ پوهنځی های (امنی، حقوق و علوم جنائی،لوژستیک و تکنالوژی معلوماتی، ترافیک، سرحدی، و ادارۀ محابس) با این شرایط  به عنوان محصل جذب می کند.

 ۱تابعیت امارت اسلامی افغانستان را داشته و از والدین افغان تولد شده باشند.

۲سن شان از (۱۸) سال کم و از (۲۲) سال بیشتر نباشد.

۳اوسط نمرات سه سالۀ صنوف دهم، یازدهم و دوازدهم آنها از (۸۰) فیصد کمتر نباشد.

 ۴متأهل نبوده و متکفل اعاشۀ خانواده نباشند.

 ۵دارای سلامت کامل جسمی، عقلی و روانی بوده و در امتحانات فزیکی معیارهای لازم (کر، کور، لنگ و گنگ نبوده و لکنت زبان نداشته باشند) را تکمیل نموده باشند.

۶به حبس تنفیذی بیش از یکسال محکوم نشده باشند. ۷-  به مواد مخدر، مشروبات الکولی و مسکرات معتاد نباشند.

 ۸قد داوطلبان از (۱۷۰) سانتی متر کمتر نباشد.

 ۹عضویت احزاب، سازمان ها و گروه های  فعال سیاسی را نداشته باشند.

 ۱۰دسپلین پذیر بوده، متعهد به رعایت احکام شریعت اسلامی،قوانین، مقررات، لوایح، تعلیم نامه ها و اصولنامه های نافذۀ نظامی و اکادمی پولیس باشند.

 ۱۱. متعهد به اجرای خدمت طویل المدت به حیث افسر در صفوف پولیس ملی کشور باشند.

علاقمندان می توانند اعتبار از تاریخ    ۳ /۷/ ۱۴۴۵ هـ ق   مطابق (  ۲۳ جدی سالروان هـ ش) در طی مدت دوازده یوم کاری از ساعت (۹) صبح الی ساعت (۱۲) ظهر جهت ثبت نام، در مرکز به قوماندانی عمومی اکادمی پولیس واقع افشار سیلو، جوار پوهنتون پولی تخنیک کابل و در ولایات به قومندانی های جلب و جذب پولیس  مراجعه نمایند.

یادداشت: علاقمندان باید  اصل اسناد مورد نیاز مانند تذکرۀ تابعیت، شهادتنامۀ فراغت صنف دوازدهم یا اطلاعنامه صنف دوازدهم و یا سند معادل آن با شش قطعه عکس (۴×۳) بکروند سفید را با خود داشته باشند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا