اخبارTOPجامعه

آغاز تلاش ها، برای ساخت سرک بای پاس تورغندی _ رباط پریان در هرات

هرات 19 جوزا باختر
تلاش ها برای ساخت سرک بای پاس تورغندی- رباط پریان در هرات، با حضور داشت شماری مسوولان محلی، آغاز شد.
شیخ مولانا نور احمد اسلام جار والی هرات در مراسم گشایش کار سروی این پروژه، ضمن تقدیر از مسئولان شرکت سندریلا در امر سرویع و دیزاین سرک بای پاس، بیان داشت که این سرک از مناطق زلزله زده می‌گذرد و دو شاهراه هرات- اسلام قلعه و هرات -تورغندی را به هم وصل می‌کند که با عملی شدن این پروژه، وضعیت این مناطق بسیار رشد خواهد کرد.
والی هرات خطاب به سرمایه‌ داران افغانی و خارجی گفت: افغانستان یک جای امن و عالی برای سرمایه گذاری است و کسانیکه تحت تاثیر تبلیغات سوء رسانه های بیگانه قرار گرفتند و سرمایه شان‌را  از کشور بیرون ساختند؛ برگردند و دو باره دریک فضای امن وآرام که ا.ا. حاکم ساخته است در بازسازی کشورشان سهیم شوند.
“هارون عظیم” رئیس گروپ کمپنی های سندریلا و رئیس شعبه شرکت انتیگرال در افغانستان گفت که سرک بای پاس تورغندی رباط پریان،۳۵ کیلومتر طول دارد که توسط انجینیران مسلکی از داخل کشور ظرف یک ماه آینده توسط پهباد بصورت دقیق و استندرد سروی و دیزاین می‌شود.
عظیم همچنان گفت که این پروژه به هزینه بیش از یک‌صد هزار دالر امریکایی همراه با ۷۶ پل‌چک و دو پل توسط گروپ کمپنی‌های سندریلا بگونه رایگان مورد اجراء قرار می‌گیرد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا